Eskişehir Google Haritalar Kaydı

Bir işletme için Google Haritalar günümüzde olmazsa olmazlardan sayılmaktadır. Sebeplerine gelince, artık internet kullanımının mobil cihazlarda yoğunlaşması, hizmet yada ürün arayan kişilerin çevrelerindeki işletmeleri akıllı telefonları ile aramaları ve yol tarifi almaları başlıca sebeplerdendir. Sizi haritalarda arayanlar sadece sizin konum bilginize değil, web sitenize, telefon ve eposta adresinize de erişim sağlayarak sizinle irtibat kurabilirler.

Google Haritalar kaydı işletmenize özel yapılmakta ve istediğiniz an güncelleme yapabilir, ileride yapacağınız adres, telefon veya konum değişikliklerini anında uygulayabilirsiniz.

Google Haritalar kaydının başlıca avantajları şunlardır;

  • Tüm navigasyon cihazlarında işletmenizin konumu yer alır.
  • İşletmenizin adres, telefon, web sitesi ve eposta bilgileri görünür.
  • Yeni müşteri potansiyelinizi yüksek oranda arttırır.
  • İşiniz ile ilgili yapılan aramalarda yer alırsınız.
  • Rakiplerinize karşı bulunabilirlik konusunda fark atarsınız.
  • İşletmenizin bilinirlik ve marka değerini arttırırsınız.
  • Akıllı telefonların yoğun kullanımı sayesinde kolay bulunursunuz.

Google tarafından verilen bu hizmet ücretsiz olmakla birlikte tarafımızca profesyonel yöntemlerle sürekli takip altına alınarak ve güncellemeleri yapılarak sizin zaman kaybınızı önlüyor ve sizin adınıza tüm işlemleri yapıyoruz.

Bu hizmetimiz ile birlikte Google işletme aramalarında, haritalarda konum aramalarında ve Google Haritalar destekli tüm navigasyon cihazlarında yer alırsınız.

Konum Doğrulama

Telefon İle Doğrulama
Google kaydı esnasında işletme telefonunuza Google tarafından gelen doğrulama kodunu girerek yapılmaktadır.

Posta İle Doğrulama
Kayıt başlangıcından itibaren 14 gün içerisinde işletme adresinize gönderilecek bir doğrulama kodunu kullanarak yapılmaktadır.

Eposta İle Doğrulama
Kayıt esnasında verdiğiniz eposta adresinize Google tarafından gönderilecek bir kod ile yapılmaktadır.

Anında Doğrulama
İşletmenize ait web sitenizi daha önceden Google Search Console ile doğrulatmış iseniz anında doğrulama da yapılabilmektedir.

Toplu Doğrulama
İşletmenize ait 10 ve üzeri şubeniz var ise tüm şubelerinizi tek seferde kayıt yaptırarak doğrulanmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen doğrulama yöntemleri işletmeler arasında farklılık gösterebilir. Biz size uygun olan doğrulama yöntemini başlatarak hızlı bir şekilde Google’da yer almanızı sağlıyoruz.

Yorum Yaz

Yeni, farklı ve daha anlamlı bir şeyler mi yapalım, yoksa daha görsel veya kavramsal mı? Sadece bize merhaba de! Contact Icon