Eskişehir Ekonomik Web Tasarımı

İşletmeniz için veya kişisel bir web sitesine ihtiyacınız olabilir. Bu durumda önünüze çok farklı seçenekler çıkacaktır. Kalite ve prestij mi arıyorsunuz yoksa uygun fiyat mı? Yada ikisini birden harmanlayan bir çözüm bulabilir misiniz?

Biz boş zamanlarımızda da web sitesi yapmaktayız fakat bu yaptığımız siteler kimseye ait olmamakla beraber hazır bir şekilde kenarda beklemektedir. Bu çalışmaları değerlendirmenin en güzel yolunun kalite ve prestije sahip bu tasarımları uygun fiyata müşterilerimize sunmak olduğunu düşündük. Böylece elimizde bulunan bu hazır çalışmaları sizlerle buluşturarak ucuz bir web sitesine sahip olmanızı tercih ettik.

Hazır Tasarımlarımızdan birine uygun fiyat ile sahip olabilmeniz için tek yapmanı gereken bizimle irtibat kurmak.

Sahip olacağınız bu web sitesinin yanında bir çok avantaja da sahip olacaksınız. Verdiğimiz hizmetler arasında bulunan Google Benim İşletmem kaydı, Google Haritalar kaydı, içerik düzenleme ve daha çok hizmeti de almış olacaksınız.

Yaptığımız tasarımlar mobil cihazlar ile 100% uyumlu (responsive) ve google v.b. arama motorları için kıymetli bir altyapıya sahiptir.


Mobil Uyumlu (Responsive) Web Sitesi
Bilgisayar ekranlarında, tablet ve akıllı telefonlarda web sitenizin uygun forma bürünerek okunaklı kalması, siteye gelen ziyaretçilerin kolayca ürün yada hizmetlerinizi incelemesi ve sizinle kolayca irtibata geçmesi öncelikli amacımızdır. Mobil uyumlu olmayan web siteleri tablet yada akıllı telefonlarda dağınık görünmekle beraber okunması zor metinler, görülmesi zor resimler içerir. Ziyaretçi site sahibi işletme ile irtibata geçmekte zorlanır. Sizlerin de bu olumsuz durumdan zarar görmemeniz için tüm çalışmalarımızı mobil uyumlu (responsive) yapmaktayız.


SEO Uyumlu Web Sitesi
Web sitesi tasarımı esnasında kullanılan kodlamalarda mutlaka arama motorları düşünülmelidir. Tüm altyapı Google v.b. arama motorlarının kriterleri düşünülerek yapılmalı. Web sitesinin hızı, anahtar kelime uygunluğu ve yoğunlu, kolay kullanılabilen bir yönetim paneli ile tüm SEO ayarlarının yapılması oldukça önemlidir. Bunların dışında elbette arama motorlarının çok daha fazla kriteri bulunmaktadır. Tam bu durumda web sitesinin yazılımı devreye girmektedir.

Web Sitesi İçeriği
Tercih sizden içerik bizden. İnternet Sitenizin Sayfalarını belirlediğiniz taktirde uygun resim ve içerik metinlerini biz sizin için hazırlıyoruz. Siteniz için doküman hazırlama zahmetinden kurtularak zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Tercihlerinize göre hazırladığımız çalışmaları sizlere sunarak onayınızı alıyoruz. Bu şekilde yapılan bir çalışma ile içiniz rahat olarak web sitenize sahip olursunuz. Onayınız olmayan bir çalışma asla yayına verilmemektedir. Tabi ki yine tercihinize dayalı olarak kendiniz de içerik hazırlayarak bizlere sunabilirsiniz.

Size uygun tasarımlarımızı değerlendirmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ziyaretinize gelerek sizlere tüm tecrübelerimizi aktarabilir, tercihlerinizi doğru ve olumlu anlamda yönlendirerek hem ekonomik bir siteye hem de kaliteli ve prestijli bir web sayfasına sahip olmanızı sağlayabiliriz.

Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrine hizmet vermekte, mesafeleri probleme değil avantaja dönüştürme amacıyla hareket etmekteyiz.

Yorum Yaz

Yeni, farklı ve daha anlamlı bir şeyler mi yapalım, yoksa daha görsel veya kavramsal mı? Sadece bize merhaba de! Contact Icon